Розділ “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ” являється компонентною частиною проектної документації, в якому відображаються і узагальнюються рішення проекту, описується яким чином відбуватиметься дотримання норм енергозбереження та енергоефективності будівель згідно з установленими принципами. Розробка даного розділу відбувається згідно з ДСТУ Б А.2.2- 8:2010.
Зазначений розділ обов’язково повинен входити до складу проектної бдокументації житлових будинків згідно з ДБН В.2.2-15 та громадських будинків згідно з ДБН В.2.2-9.

У цьому розділі зазначаються типізовані рішення окремих частин проекту стосовно дотримання вимог з енергоефективності, заходи з ефективного використання енергії, виконання основної вимоги “економії бенергії” згідно з ДБН В.1.2-11, визначається до якого класу відноситься по
шкалі енергоефективності дана будівля згідно з ДБН В.2.6-31, ДСТУ-Н БА.2.2-5. Розробкою розділу займаються спеціалізовані проектні компанії, фахівці яких повинні мати відповідну кваліфікацію та сертифікат енергоаудитора. Вимоги до проектування визначаються у “Завданні на проектування”  що оформлюється згідно з додатком Д ДБН А.2.2-3.

Розробка розділу виконується згідно вимог чинних нормативних документів, які встановлюють вимоги до показників енергоефективності будинків, будівель та споруд.
Складовими частинами розділу «Енергоефективність» являються:
– пояснювальна записка з розрахунками теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій згідно з вимогами ДБН В.2.6-31 «Розрахунок опору теплопередачі, теплостійкості, повітропроникності, вологісного режиму огороджувальних конструкцій»;
– розрахунок тепловтрат будівлі на опалення згідно з ДБН В.2.6-31;
– розрахунок раціональної площі світлопрозорих конструкцій згідно з ДБН В.2.5-28;
– показники енергетичної ефективності інженерних систем будівлі згідно з вимогами СНиП 2.04.05 та інших чинних нормативних документів;
– енергетичний паспорт будівлі згідно з ДБН В.2.6-31, ДСТУ-Н Б А.2.2-5;
– аналіз енергоефективності використання інсоляції.
Розділ «Енергоефективність», як правило, готується під час розроблення проектів та пристосування його до умов конкретного будівельного майданчика на стадіях “Проект” або “Робочий проект” у залежності від категорії складності будинку згідно з ДБН А.2.2-3.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам в найкоротші терміни та за прийнятну ціну розробити Розділ “Енергоефективність” для Вашого будинку чи будівлі!

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів