Охоронна сигналізація – автоматизований комплекс для охорони майна, будівель, цінностей, автомобілів, сейфів, прилеглої території, периметр, тощо.

Призначення охоронної сигналізації – попередити, по можливості запобігти або сприяти запобіганню ситуацій, в яких буде завдано шкоду людям або матеріальним і не матеріальним цінностям, пов’язаних з діями інших осіб.

До складу охоронної сигналізації входить

– прилад приймально-контрольний охоронний;

– дротові або бездротові сповіщувачі (датчики) на відкривання дверей, руйнування скла, на спрацювання руху, комбіновані, вібраційні тощо;

– клавіатура, ключ Tuch Memory, радіобрелок;

– пристрої світлового та звукового оповіщення для привернення уваги та зручності ідентифікації служби охорони.

За передачею сигналу тривоги та контролю стану об’єкту охоронна сигналізація може бути дротова (використовується телефонна лінія стаціонарного телефону), по дротовому інтернет-кабелю та GSM-зв’язком. Сигнал тривоги передається на пульт централізованого спостереження охоронної компанії, та за можливостями охоронної системи на мобільний телефон.

Зручність використання охоронної сигналізації з GSM-зв’язком надає можливість для охоронної компанії більш детально контролювати стан безпеки об’єкту, що охороняється, та використання мобільного телефона для отримання SMS-повідомлень або спеціально кодованих викликів на телефон про стан безпеки.

Спеціалістами в галузі охоронної безпеки на сьогоднішній день розроблена величезна кількість різноманітних технічних рішень, які дозволяють запровадити найбільш зручний комплекс охоронної сигналізації.

Замовити систему охорони за найкращою ціною від компанії Нейрон. Ціна від 9000 грн