Паспортизація  потенційно небезпечного об’єкта

Паспорт ПНО – документ встановленої форми, який містить структуровані дані про окремий потенційно небезпечний об’єкт.

Паспортизація  ПНО  здійснюється  відповідно  до переліків потенційно небезпечних об’єктів,  затверджених комісіями з  питань ТЕБ  та НС,  які складаються на підставі результатів ідентифікації ПНО.

Керівники ПНО  згідно  з  чинним  законодавством  України несуть відповідальність за несвоєчасне подання паспорта потенційно небезпечного об’єкта,  змін до нього, неповний обсяг інформації та подання недостовірної інформації.

Територіальні та місцеві ограни державного нагляду у сфері цивільного захисту згідно з чинним законодавством здійснюють контроль щодо обсягу, достовірності та своєчасності наданої в паспорті потенційно небезпечного об’єкта інформації.

У разі виявлення змін у стані ПНО порівняно з даними паспорта потенційно небезпечного об’єкта територіальні та місцеві органи державного нагляду у сфері ЦЗ зобов’язують адміністрацію ПНО пройти повторну ідентифікацію, оформити Повідомлення про зміни у паспорті ПНО або зробити оновлений паспорт ПНО.

Паспорт ПНО підлягає переоформленню кожні 5 років.

Оформлення паспорта ПНО регламентується наступними законами та нормативно-правовими актами:

  • Закон України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» №2245-III від 18.01.2001року;
  • Наказ МНС № 98 від 23.02.2006 «Про затвердження Методики ідентифікації потенційно небезпечних об’єктів»;

Наказ МНС № 338 від 18.12.2000 «Про затвердження Положення про паспортизацію потенційно небезпечних об’єктів»

Замовити паспорт потенційно небезпечного об’єкта та дізнатися вартість ви зможете у наших менеджерів, звернувшись за телефонами вказаними на сайті. Ціна паспортизації потенційно небезпечного об’єкта від 4000 грн