Дозвіл на спеціальне водокористування.

Спеціальне водокористування – це забір води з водних об’єктів із застосуванням споруд або технічних пристроїв, використання води та скидання забруднювальних речовин у водні об’єкти, включаючи забір води та скидання забруднювальних речовин зі зворотними водами із застосуванням каналів.

Для здійснення діяльності у сфері водокористування кожен суб’єкт обов’язково має отримати відповідний дозвіл, який видається Державним агентством водних ресурсів України та його територіальними підрозділами. Отримання дозволу є обов’язковим для тих суб’єктів, які використовують воду в об’ємі від п’яти кубічних метрів на добу.

Спеціальне водокористування здійснюється насамперед для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських та інших державних і громадських потреб.

Дозвіл отримується винятково на спеціальне водокористування та встановлює ліміт забору води, ліміт використання води та ліміт скидання забруднювальних речовин.

В залежності від індивідуальних особливостей водного господарства кожного підприємства, потрібний комплекс професійних послуг, який включає наступні складові:

  • документний супровід робіт для складання паспорту свердловини, супровід та погодження проектів буріння та тампонажу свердловин;
  • нормативний розрахунок водоспоживання та водовідведення;
  • питомі поточні індивідуальні балансові норми водоспоживання та водовідведення (складання та погодження);
  • отримання висновку на спеціальне водокористування та рекомендації від геологічних служб;
  • розрахунок поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води(складання та погодження);
  • погодження та супровід документообігу у всіх задіяних державних інстанціях для отримання дозволу на спеціальне водокористування;
  • розробка проектів гранично допустимого скиду (ГДС) та їх погодження в органах екологічного контролю;
  • підготовка та супровід документації для отримання спеціального дозволу на використання надр.

Замовити дозвіл за телефонами вказаними на сайті. Вартість послуги від 12 000 грн. Остаточна ціна обговорюється індивідуально.

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів