Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки – це документ, що дає право підприємствам виконувати небезпечні роботи згідно затвердженого переліку. Даний документ є обов’язковим для оформлення підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності та підпорядкування. Вищезазначений документ видається територіальними органами Держпраці.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Законом України «Про охорону праці» (стаття 21), передбачено обов’язкове оформлення дозвільної документації перед початком виконання відповідних небезпечних робіт. Відповідно оформлена дозвільна документація дає змогу виконувати зазначені в дозволі роботи по всій території України.
ВАЖЛИВО! Дозвіл дійсний на протязі п’яти років з моменту його оформлення та реєстрації. Здійснювати роботи підвищеної небезпеки без відповідно оформленого дозволу ЗАБОРОНЕНО, на винну особу накладається штраф у розмірі до 17000 грн.
Отримання даного дозволу регламентується ПКМУ №1107 від 26 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки». Складність оформлення вищезазначеної дозвільної документації полягає в наявності чітких вимог щодо відповідності суб’єкта господарювання який оформлює дозвільну документацію встановленим безпековим кваліфікаціям. Дані кваліфікаційні вимоги та можливості щодо безпечного виконання заявлених небезпечних робіт необхідно документально підтвердити.

   Документом, що підтверджує дані безпекові можливості та кваліфікації являється експертна технічна експертиза. Дана експертиза проводиться спеціалізованими організаціями та є обов’язковою для подачі на реєстрацію відповідних дозвільних документів.
Документи, які потрібні для оформлення дозволу:
– реквізити та базові уставні дані підприємства;
– інформація щодо технологічного обладнання, яке використовується
підприємством.
– дані щодо кваліфікації працівників підприємства з питань охорони
праці;
Діяльність Вашого підприємства передбачає виконання робіт підвищеної небезпеки?
Ваше підприємство виконує роботи з монтажу, ремонту або технічного обслуговування небезпечного обладнання ?
Ваша компанія бере участь або збирається брати участь у тендерних процедурах, умови яких передбачають наявність у Вас відповідних дозвільних документів для виконання небезпечних робіт та робіт підвищеної небезпеки?
Ви є виробником або постачальником устаткування, яке віднесене до небезпечних механізмів?
Якщо «Так» – Вам обов’язково необхідно оформити Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
Ви знаєте ціну вашого часу?!
Ви сфокусовані на власних цілях та не бажаєте відволікатись на виконання сторонніх справ?
Ви звикли працювати з професіоналами своєї справи?!
Якщо «Так» – тоді Вам до Нас!)
Спеціалісти нашої компанії в найкоротші терміни та за прийнятну ціну, допоможуть вам в оформленні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки!

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів