Розробка і відповідне узгодження декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Пожежна декларація, як її ще прийнято називати – являється основним дозвільним документом від органів пожежного нагляду, що надає можливість законно експлуатувати об’єкти комерційної нерухомості та новостворені підприємства. Даний документ являється замінником колишніх дозволів на початок роботи від державних органів пожежного нагляду та контролю.

Пожежна декларація являється обов’язковою до оформлення для об’єктів усіх форм власності та підпорядкування.  Даний пожежний дозвіл,  документ повинний оформлювати новостворені підприємства, установи та організації або реконструйовані об’єкти.

Необхідність оформлення даних декларацій передбачено ПКМУ №440 від 05.06.2013 року «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» та Кодексом цивільного захисту України. Експлуатація об’єктів та підприємств без відповідним чином оформленої та зареєстрованої декларації СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!!

Відсутність пожежної декларації на об’єкті, що експлуатується являється грубим порушенням діючого законодавства та може стати підставою для накладення контролюючими органами ДСНС відчутного штрафу або застосування заходів реагування у вигляді часткової або повної призупинки роботи підприємства. Даний документ – безтерміновий, оформлюється одноразово. Документація відповідно оформлюється та подається на реєстрацію до ДСНС декількома шляхами: через центри надання адмінпослуг, наочно в паперовому вигляді до органу реєстрації, рекомендованим листом або через спеціалізований портал надання адміністративних послуг. Суб’єкти господарювання високого ступеня ризику разом із декларацією повинні подавати на реєстрацію відповідно оформлений позитивний висновок експертизи протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення. Важливим нюансом являється те, що вищезазначену експертизу проводять виключно суб’єкти господарювання, які мають відповідну ліцензію на даний вид спеціалізованої діяльності. Дозвіл від пожежників повинен бути обов’язково.

Тож якщо у Вас виникла необхідність оформлення даного документу, фахівці нашої компанії допоможуть вам відповідно оформити та зареєструвати декларацію МТБ в органах ДСНС України в найкоротші терміни за прийнятними цінами.

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів