Декларація відповідності матеріально технічної бази з охорони праці в Україні є обов’язковим офіційним державним документом, який підтверджує достовірність відповідності вимогам законодавства з охорони праці.

Згідно з постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011р. роботодавці незалежно від форми власності їх підприємства в разі виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин і механізмів підвищеної небезпеки, зобов’язані оформити декларацію відповідності матеріально-технічної бази з охорони праці.

Декларація відповідності матеріально технічної бази вимогам законодавства з охорони праці обов’язкова до оформлення всіма суб’єктам господарської діяльності юридичним та фізичним особам які використовують найняту працю на договірній основі (трудовий договір, контракт).

Виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатація машин і механізмів без належним чином оформленої і зареєстрованої в органах Державної служби України з питань праці декларації відповідності вимогам охорони праці відповідно до ст. 164 КУАП карається штрафом в розмірі від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів