ОВНС (оцінка впливу на навколишнє середовище) – ряд заходів, що дозволяють виявити міру небезпеки впливу (характер, ступінь, інтенсивність) результатів майбутньої господарської діяльності на стан навколишнього середовища. ОВНС проводиться для того, щоб нейтралізувати (а у випадку неможливості – мінімізувати) шкідливий вплив на природне середовище, ще до того, як об’єкт господарської діяльності займе місце на передбачуваній території.

Згідно законодавства, а саме законів України «Про охорону навколишнього середовища», «Про екологічну експертизу», «Про регулювання містобудівної діяльності» дані оцінки впливу на навколишнє природне середовище повинні міститися у складі проектної документації майбутньої господарської діяльності, а, отже, є обов’язковими елементами в будь-якій можливій інвестиційній програмі.

ОВНС проводиться з урахуванням показників наявного стану природного середовища, екологічного прогнозування, можливостей соціально-економічного розвитку того чи іншого регіону, а також з урахуванням екологічної ємкості даної території.

Крім впливу на навколишнє середовище розробка проекту ОВНС передбачає у своєму складі інформацію про альтернативи реалізації господарської діяльності, що дозволять зменшити негативний вплив на екологію. Це допомагає прийняти оптимальне рішення щодо здійснення способу господарювання, що принесе мінімально можливий шкідливий вплив на навколишнє середовище.

Замовити розробку ОВНС за кращою ціною від компанії Нейрон. Ціна від 10 000 грн

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів