Система відеоспостереження – система, яка призначена для організації передавання інформації про поточний стан об’єкту  з відеокамер на монітор та/або пристрої запису, з метою збору, архівування, обробки, зберігання та аналізу інформації.

На об’єктах спостереження відеокамери можуть використовуватись для централізованого стеження за виробничим процесом, контролем безпеки. Системи відеоспостереження можуть знімати безперервно, або вмикатись лише за заданою подією.

Системи відеоспостереження використовують відеорегістратори (пристрої запису), які дозволяють створювати записи, для зберігання (архівації), з різною якістю та з додатковими можливостями.

Системи відеоспостереження підрозділяються на дротові та бездротові.

В залежності від технічних можливостей системи відеоспостереження можуть бути декількох видів:

– цифрові, що допускають можливість використання програмного програмування в роботі (наприклад, з нею стає можливим подача сигналу тривоги в разі, коли в нічний час на території з’явиться новий об’єкт, який камера “помічає” самостійно);

– аналогові, коли є обмежений бюджет при необхідності використання тільки мінімального обсягу можливостей устаткування;

– IP-відеоспостереження – системи відеоспостереження, які будуються із застосуванням IP-камер і цифрових систем обробки (NVR) і/або серверів і відповідного програмного забезпечення. Як пристрої для перегляду відеоінформації можна використовувати смартфони та планшети, ноутбуки, традиційні комп’ютери, також широко використовуються хмарні технології (серверна хмара для зберігання даних).

Спеціалістами в галузі впровадження систем відеоспостереження на сьогоднішній день розроблені різноманітні технічні рішення, які дозволяють запровадити найбільш зручний комплекс системи відеоспостереження.

Заказать систему видеонаблюдения можно связавшись с нами по телефонам указанным на сайте. Стоимость уточняйте. Цена от 5000 грн