Дозвіл на експлуатацію механізмів, машин, устатковання підвищеної небезпеки – це документ, який надає право підприємствам усіх форм власності та підпорядкування використовувати небезпечне устатковання. Даний документ є обов’язковим для організацій усіх форм власності, підприємств-виробників, а також компаній-дилерів, які продають обладнання підвищеної небезпеки в Україні.
       ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
Законом України «Про охорону праці» (стаття 21), передбачено обов’язкове оформлення дозвільної документації на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.
      ВАЖЛИВО! Дозвіл дійсний на протязі п’яти років з моменту його оформлення та реєстрації, та формується на конкретні адреси підприємств, на яких дане обладнання використовується або планується використовуватися.

Вищезазначений документ видається територіальними органами Держпраці.

Використовувати вищезазначене небезпечне обладнання без відповідних дозвольних документів ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ, на винну особу накладається штраф у розмірі до 17 000 грн. Механізм отримання даного дозволу регламентується ПКМУ №1107 від 26 жовтня 2011 року «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».

Складність оформлення вищезазначеної дозвільної документації полягає в наявності чітких вимог щодо відповідності суб’єкта господарювання який оформлює дозвільну документацію встановленим безпековим кваліфікаціям. Документом, що підтверджує дані безпекові можливості та кваліфікації являється експертна технічна експертиза. Дана експертиза проводиться спеціалізованими організаціями та є обов’язковою для подачі на реєстрацію відповідних дозвільних
документів.

Діяльність Вашого підприємства передбачає використання небезпечне устатковання?

Ваша компанія бере участь або збирається брати участь у тендерних процедурах, умови яких передбачають наявність у Вас відповідних дозвільних документів для використання небезпечних механізмів або обладнання?

Ви є виробником або постачальником устаткування, яке віднесене до небезпечних механізмів?
Якщо «Так» – Вам обов’язково необхідно оформити Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.
Ви знаєте ціну вашого часу?!
Ви сфокусовані на власних цілях та не бажаєте відволікатись на виконання сторонніх справ?
Ви звикли працювати з професіоналами своєї справи?!
Якщо «Так» – тоді Вам до Нас!)
Спеціалісти нашої компанії в найкоротші терміни та за прийнятну ціну, допоможуть вам в оформленні дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки!