Система контролю доступу (СКУД або СКД) — це комплекс технічних та програмних засобів безпеки, що здійснює регулювання входу/виходу людей чи транспортних об’єктів на територіях, які знаходяться під охороною, для адміністративного моніторингу та попереджень несанкціонованого проникнення

За допомогою системи контролю доступу також досягається:

– ідентифікація осіб, що мають право доступу;

– розмежування доступу до різних приміщень;

– керування автоматичними режимами;

– реєстрація часу перебування особи на об’єкті;

– обробка інформації та ведення статистики.

Впровадження СКУД дозволяє організувати безпеку та контроль об’єктів без залучення великої кількості працівників охорони та стабільну роботу автоматизованих систем у режимі 24/7.

Право доступу особи на контрольований об’єкт надає ідентифікатор, функцію якого виконує:

– картка з магнітною смужкою;

– магнітна картка;

– спеціальний брелок;

– спеціальний код (якщо використовується клавіатура);

– відбиток пальця, сітківки ока тощо.

Інформація зчитується спеціальним пристроєм та передається на контроллер для подальшої обробки. Зазвичай, зчитувальні пристрої виконують з урахуванням вимог підвищеного опору механічним впливам. На основі отриманих даних контроллер приймає рішення щодо надання чи заборони доступу. Залежно від типу системи, контроллер може працювати автономному режимі чи в об’єднанні з іншими контроллерами під керуванням головного комп’ютера (сервера). Для гарантованої безперервної роботи контроллер забезпечується блоком резервного живлення або акумуляторною батареєю.

Отримана інформація зберігається в пам’яті системи для подальшого використання: складання звітів, статистики, обліку робочого часу.

Також в комплекс СКУД входять конвертори, датчики, кнопки виходу, турнікети, електронні замки, механізми доведення дверей, сповіщувачі магніто-контактні, світлові та звукові оповіщувачі, тощо. До системи контролю доступу може бути встановлене програмне забезпечення. Система контролю доступу відмінно підійде для захисту важливих даних або інформації.

Замовити систему ви можете звернувшись до наших менеджерів, так само уточнюйте остаточну вартість. Ціна від 10 000грн

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів