Посадові особи та інші працівники, безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженому наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005р. № 15, та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі,  затвердженому наказом МОЗ та Держнаглядохоронпраці України від 23.09.94р. № 263/121, проходять спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

Спеціальне навчання з питань охорони праці проводиться за навчальними планами та програмами, які розробляються з урахуванням конкретних видів робіт, виробничих умов, функціональних обов’язків працівників і затверджуються наказом (розпорядженням) роботодавця.

Відповідно до чинного законодавства України навчання в спеціалізованих центрах з питань охорони праці з загальних питань потрібно наступним категоріям працівників:

– керівнику компанії (підприємства, організації, тощо);

– заступникам керівника компанії (підприємства, організації, тощо);

– відповідальним особам за виконання робіт;

– фахівцям з охорони праці;

– інженерно-технічним працівникам, які обіймають керівні посади з роботами підвищеної небезпеки.

     Якщо на підприємстві є служба по охороні праці, всі її співробітники також проходять навчання з загальних питань. Додатково сюди можна віднести майбутніх членів комісії з перевірки знань на підприємстві (мінімум 3 людини).

       Також спеціальне навчання з охорони праці проходять всі працівники, діяльність яких пов’язана з виконанням робіт підвищеної небезпеки, згідно з Переліком робіт підвищеної небезпеки НПАОП 0.00-8.24-05. Для такої категорії працівників проводиться спеціальне навчання в навчальному центрі з охорони праці.

       Отримавши всі необхідні посвідчення, керівництво та уповноважені особи можуть проводити інструктажі, перевірки знань і продовження посвідчень силами свого підприємства.

Наша компанія надає послуги з навчання керівників і працівників в спеціалізованому центрі з охорони праці, у нас найкраща вартість. У нас можна замовити навчання по будь-якими програмами і курсами: загальні питання охорони праці, основи першої долікарської допомоги, електробезпека (будь-які групи, до і вище 1000В), роботи на висоті, електрозварювальні та газополумяні роботи, експлуатація посудин під тиском Робота на навантажувачах і тому подібне. Ціна від 600 грн.

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів