Блискавкозахист – заходи та технічні засоби для забезпечення захисту будівлі, обладнання та електричних пристроїв.

Безпосередня небезпечна дія блискавки – це пожежі, механічні пошкодження, травми та загибель людей і тварин, а також пошкодження електричного і електронного устаткування. Замовити молніезашіту можна звернувшись до наших менеджерів.

Система блискавкозахисту будівель і споруд включає в себе захист від прямих ударів блискавки та захист від вторинних дій блискавки.

Для захисту від прямих ударів блискавки використовується блискавкоприймачі, струмовідводи та заземлювачі.

Для захисту електронного та електричного обладнання від вторинних дій блискавки використовуються спеціальні пристрої захисту від імпульсних перенапруг, та екранування.

Комплекс робіт з улаштування система блискавкозахисту будівель  включає в себе наступні етапи :

– вибір типу системи блискавкозахисту;

– розробка робочого проекту на систему блискавкозахисту;

– закупівля та доставка матеріалів і обладнання на об’єкт;

– будівельно-монтажні роботи по встановленню системи блискавкозахисту та системи заземлення;

– пусконалагоджувальні роботи (проведення електричних вимірювань опору контуру заземлення).

Системи блискавкозахисту поділяються на види:

  • Пасивний блискавкозахист (класичний)

Класична, або пасивна система блискавкозахисту являє собою перевірену часом надійну систему, що має в своєму складі наступні основні  конструктивні елементи: блискавкоприймачі, блискавковідводи (струмовідводи) та заземлюючі пристрої.

  • Активний блискавкозахист – являється більш сучасним аналогом класичної системи. У даному випадку використовується спеціальне активне обладнання, яке штучно створює навколо себе іонізоване поле, що генерує зустрічний до блискавки потоковий розряд, за рахунок більшої електричної напруженості. Це, в свою чергу, здійснює тяжіння розряду блискавки до блискавкоприймача.

Наша компанія має досвід проектування та монтажу системи блискавкозахисту на об’єктах різного ступеня складності від житлових будинків до нафтобаз та промислових комплексів.

Щоб замовити монтаж система блискавкозахисту будівель і споруд, достатньо заповнити заявку. Після чого з Вами зв’яжеться спеціаліст, щоб уточнити всі питання щодо майбутніх робіт і технічних особливостей об’єкта. Після погодження завдання ми надаємо ціну на проектні та будівельно-монтажні роботи. Замовити систему блискавкозахисту ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами. Наші фахівці підрахують за вартістю і зорієнтують яка буде остаточна ціна послуги.

 

Готовий замовити послугу?

Не зволікай жодної хвилини! Тисни на кнопку! Наші консультанти зв’яжуться із Вами!

Відгуки про нашу діяльність!

Відгуки, побажання, зауваження від наших клієнтів.
0
+
років досвіду
0
+
кваліфікованих спеціалістів
0
+
видів послуг
0
+
успішних проектів