Професійне технічне обслуговування пожежних кранів – це сукупність технічних маніпуляцій та організаційних заходів. ТО кран-комплектів передбачає не тільки моніторинг стану обладнання, а й заміну окремих складових, їх ремонт і приведення в повноцінний робочий стан. Замовити обслуговування пожежних кранів можна в консалтинговій агенції “Нейрон”. Тут працюють професіонали, які знають свою справу і виконують роботу на найвищому рівні.

Чим комплектується внутрішній пожежний кран комплект?

Пожежні крани – це обладнання, яке представлене у вигляді червоних або білих шаф з відповідним наповненням. Такі комплекти встановлюються в громадських місцях, торгових центрах, розважальних закладах, офісних будівлях, лікарнях, дитячих садах і так далі. Щоб виключити вихід обладнання з ладу, ТО кран-комплектів необхідно замовляти з певною періодичністю.

Пожежний кран-комплект складається з наступних елементів:

  • Чавунний, бронзовий або латунний вентиль. Призначення запірного клапана – подача води в напірний рукав.
  • Пожежний рукав – гнучкий шланг, який використовується для подачі води або іншої суміші.
  • Штуцер – з’єднання рукавів між собою або приєднання рукава до водоподаючого обладнання.
  • Стовбур подачі води – деталь, яка кріпиться до рукава для забезпечення суцільного або розпиленого струменя.
  • Вогнегасники різних видів і марок.

Чим комплектується внутрішній пожежний кран комплект можна уточнити у представників консалтингового агентства “Нейрон”.

Яка періодичність перевірки пожежних кран комплектів?

Перевірка пожежних кранів комплектів і ТО кран-комплектів згідно встановлених норм і правил пожежної безпеки повинні проводитися не рідше двох разів на дванадцять місяців. Дуже важливо розуміти, що технічні маніпуляції в обов’язковому порядку повинні проводитися на виробництвах, де спостерігається підвищений ризик виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

Перевірка кран-комплекту передбачає пуск води в систему. Результати такого моніторингу записуються технічними співробітниками в спеціально призначений журнал. Яка періодичність перевірки пожежних кран комплектів не залежить від маркування обладнання. Однак, технічна інформація (рік виготовлення, номер стандарту, виробник та інші дані) в обов’язковому порядку повинна бути присутнім на яку обслуговує обладнанні.

Технічне обслуговування пожежних кран-комплектів

Вартість обслуговування пожежних кранів відносно невисока. Якщо порівнювати ціну ТО з необхідністю придбання нового обладнання, а також враховувати те, що може статися, якщо кран комплект буде несправний, краще на цьому не економити.

Етапи обслуговування пожежних кранів:

  • Візуальний огляд комплекту, очищення обладнання, перевірка комплектації.
  • Перевірка наявності прокладок між частинами обладнання, моніторинг їх стану, виявлення тріщин і відколів на металевому корпусі.
  • Перевірка функціонування механізму запуску насоса.
  • Випробування пожежних рукавів шляхом перекантовки.
  • Заміна зношених елементів, збір знімних частин.

Після завершення технічного обслуговування та перевірки працездатності пожежного крана, на його корпус наклеюється наклейка, в якій міститься інформація і проведенні ТО.

Щоб уточнити ціну на обслуговування пожежних кран комплектів, зверніться до представників консалтингового агентства “Нейрон”. Ми подбаємо про те, щоб ваше протипожежне обладнання працювало, як годинник.